Oportunități de carieră 03 Aprilie 2024

Power on Solutions angajează arhitect

POWER ON SOLUTIONS oferă în cadrul firmei un post de arhitect absolvent debutant (1-2 ani experiență) sau arhitect care are cunoștințe medii:

Abilități aptitudini:

  • Capacitatea de a lucra cu termene de predare;
  • Pasiune pentru arhitectură și urbanism;
  • Gândire analitică și organizată;
  • Creativitate;
  • Implicare și dorința de evoluție profesională;

Programe:

  • Să ai cunoștințe și abilități de lucru în ARCHICAD, LUMION, etc.
  • Utilizarea altor programe de proiectare 2D și 3D constituie un avantaj;

Atribuții:

  • Îndeplinirea sarcinilor de serviciu corect și complet;
  • Elaborarea de proiecte complete de arhitectură și urbanism;
  • Elaborarea de avize;

Beneficii:

  • Posibilitatea de inscriere in stagiu OAR si RUR;
  • Mediu de lucru plăcut și motivațional;
  • Proiecte interesante și provocări profesionale;
  • Posibilitatea de a avansa în carieră.
  • Salariu competitiv, bonusuri si alte beneficii in functie de implicare si cunostinte;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul și portofoliul la adresa de mai jos.

Echipa de proiectare: office@power-on.ro, tel 0726 148 639 - arh. Sp RUR Stancu Ispas Ioana

Power On Solutions , Timisoara, Calea Dorobantilor, nr. 3

Notă

OAR Timiș face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR Timiș nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului.

Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Noutăți similare