Oportunități de carieră 19 Aprilie 2024

ALBER HOLDING DEVELOPMENT S.A. angajează ARHITECT

Locație: TIMIȘOARA

Descriere companie: Alber Holding este un lider în industria dezvoltării imobiliare, recunoscută pentru proiectele inovative și sustenabile. Cu o prezență pe piață de peste 25 ani, compania noastră se angajează să construiască spații care îmbunătățesc calitatea vieții și susțin creșterea comunităților.

Descrierea rolului: Căutăm un Arhitect talentat și vizionar pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Rolul presupune colaborarea strânsă cu echipele de proiectare și execuție pentru dezvoltarea și implementarea proiectelor rezidențiale și comerciale.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea conceptelor arhitecturale în concordanță cu cerințele și standardele companiei.
  • Colaborare cu diverse departamente (urbanism, construcții, marketing) pentru a asigura coerența și calitatea proiectelor.
  • Supravegherea desfășurării proiectelor de la concept până la finalizare.
  • Prezentarea și susținerea proiectelor în fața acționarilor și clienților.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în Arhitectură, recunoscută de Ordinul Arhitecților din România.
  • Experiență de minimum 3 ani în proiectare arhitecturală, preferabil în dezvoltare imobiliară.
  • Proficiență în software-uri de proiectare (ex: ArchiCad, AutoCAD, Revit, SketchUp).
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra la proiecte ambițioase și variate.
  • Un mediu de lucru stimulativ și suportiv.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră.

Cum să aplicați: Trimiteți CV-ul și portofoliul dvs. la adresa ciprian.cadariu@abhdevelopment.ro . Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să discutăm cum puteți contribui la succesul nostru.

Notă

OAR Timiș face publice anunțuri de angajare pentru arhitecți, cu scopul de a veni în sprijinul membrilor săi. OAR Timiș nu se face răspunzător de condițiile specifice de angajare și nu se identifică cu acestea sau cu profilul angajatorului.

Vă rugăm așadar să discerneți cu privire la informația cuprinsă în anunțuri și să ne semnalați eventualele nereguli, în măsura în care acestea țin de competența organizației noastre.

Noutăți similare